MOJMEDIK Medová lízanka s malinami 20g

Dodanie: 1 až 3 dni

O produkte

Váha / Objem 20g
Zloženie trstinový cukor, 10% včelí med, sirup z agáve, citrónová šťava, 0,2% mrazom sušené mleté maliny, 0,1% citrónová silica
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Vyrobené na Slovensko
Výživová hodnota na 100g
Energetická hodnota 1661kJ/397kcal
Tuky 0.1g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0.1g
Sacharidy 98.3g
z toho cukry 97.2g
Bielkoviny / Proteíny 0.2g
Soľ 0.1g

Viac informácií

MEDOVÁ LÍZANKA S MALINAMI

Spojenie 100%-ného medu s lahodnými malinami v maličkom pokušení.

V dnešnej dobe stále viac inklinujeme k prírodným surovinám a výrobkom, ktoré nemajú siahodlhé zloženie plné umelých aróm a zbytočných konzervačných látok.

Prírodné zloženie a prírodná chuť je v dnešnej dobe cenená nad zlato a to najmä v oblasti cukroviniek, kedy je k dispozícii množstvo umelých sladkostí, ale prírodných ešte stále nie je dostatok, čo je veľká škoda. Preto sme vytvorili lízanky, ktoré v sebe spájajú liečivé vlastnosti medu s lahodnými malinami, ktorým nie je možnosť odolať.

Každý milovník prírodných chutí určite ocení naše medové lízanky s malinami, ktoré vytvárajú úžasnú kombináciu medovo sladkej chuti s výraznou chuťou malín. Maliny sú bobuľové ovocie, ktoré zbierame najmä počas leta.

Drobné sladké plody zbierame na záhradách i divo rastúce v poliach. Ich chuť je pomerne výrazná a jednoznačne nezameniteľná. Vedeli ste však, že maliny v sebe spájajú množstvo zdraviu prospešných látok, ktoré z nich robia malých červených bojovníkov za zdravie a veľmi silný antioxidant, vďaka ktorému sa váš organizmus bude cítiť lepšie?

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

PRÍRODNÁ EUKALYPTOVÁ SILICA

Prímes silice z eukalyptu robí naše cukríkmi aj ideálnym kandidátom do každej kabelky. Svieža vôňa eukalyptu pomáha bojovať proti nepríjemnému dychu, ktorý príjemne osvieži.

Maliny sú červené kráľovné záhrad a pestovať sa začali už v stredoveku v kláštorných záhradách. Obsahujú vitamíny E a C, ktoré pomáhajú bunkám v boji s každodenným oxidačným stresom a tým zmierňujú dopad životného prostredia na človeka.

Okrem toho veľmi účinne posilňujú imunitný systém a tiež obsahujú látky, ktoré hrajú dôležitú rolu v spevňovaní zubov a kostí. Ak máte za sebou náročný deň plný stresu, určite zahrňte do svojho jedálnička maliny, ktoré vám pomôžu sa so stresom účinne vyrovnať.

NAŠA EDÍCIA MINIATÚR OBSAHUJE VÝBER ZO SORTIMENTU

Naše lízanky sú vyrobené z prírodných surovín bez použitia zbytočnej chémie. Každá lízanka je balená v krásnom samostatnom balení, ktoré obsahuje všetky pridané látky, čo ocení každý. Pri výrobe lízanky sme si nechali záležať na výbere kvalitných surovín. Kvalitný 100%-ný med dokáže bojovať s bolesťou hrdla, kašľom i prechladnutím.

Náš med pochádza od vybraných včelárov, ktorí môžu garantovať kvalitu a nezávadnosť svojho výrobku. Naše lízanky s malinami si nájdu svojich obdivovateľov medzi veľkými i malými. Ich lahodná a príjemná chuť vám dokonale nahradí umelé druhy cukroviniek.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Med sa oddávna považuje za vynikajúci prostriedok k zlepšovaniu celkového zdravotného stavu, predĺženiu života, obnoveniu síl a liečbe rôznych ochorení. O mede sa tvrdí, že zachováva mladosť a čulosť.

Med má ojedinelé vlastnosti: konzistenciu, farbu, vôňu a chuť. Obsahuje stopové prvky i vitamíny, vďaka ktorým je veľmi užitočný.

V mede bol objavený fosfor, železo, horčík, vápnik, chlór, meď, síra, olovo a ďalšie prvky. Skoro všetci lekári zastávajú názor, že tmavý med obsahuje viac minerálnych látok. Med je jedným z produktov najbohatších na stopové prvky - vďaka tomu ho možno užívať v prípadoch, kedy je vhodné liečiť ochorenie stopovými prvkami.

Vitamíny

Med obsahuje i niektoré vitamíny. Pri výskumoch boli v mede objavené nasledujúce vitamíny: B1, B2, B3, B5, E, K, C a karotén. V mede sa nachádzajú i biogénne stimulátory, ktoré stimulujú životnú činnosť organizmu. Pri klinických testoch boli odhalené látky, ktoré stimulujú rast buniek.


Súvisiace produkty

ČOKOLÁDA S PISTÁCIOVO MEDOVOU PLNKOU Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť, ktorá sa rozlieva v ústach a poskytuje pocit potešenia a radosti. Často si čokoládu doprajeme len tak pre potešenie, inokedy zas po mimoriadne ťažkom a náročnom dni.

Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť, ktorá sa rozlieva v ústach a poskytuje pocit potešenia a radosti. Často si čokoládu doprajeme len tak pre potešenie, inokedy zas po mimoriadne ťažkom a náročnom dni.

Top