KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Akciová ponuka

Akciová ponuka

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Predaj bude čoskoro spustený!

  Med s pistáciami vám dodá energiu počas celého dňa a vyživí vás až po končeky prstov. Prečo je to tak? Pretože pistácie sú veľmi významný zdroj vitamínu B, ktorý sa stará o správne fungovanie metabolizmu i orgánov či nervovej sústavy.

  7,50 € Bežná cena 8,40 €

  Arašidové maslo čokoládové s proteínom je práve to, čo potrebujete - lahodná pochúťka, ktorá je navyše aj zdravá. Čisté arašidy, ktoré pražíme bez hnedej šupky, aby sme dosiahli skutočnú chuť arašidov a poriadnu dávku bielkovín zo srvátkového 80% proteínového izolátu.

   
   
  7,40 € Bežná cena 8,40 €
   

  Ryžová kaša sú zdravé a výnimočné raňajky alebo desiata. Ryžovú kašu si môžete vychutnať so svojimi obľúbenými prísadami. Je len na vás či si zvolíte ovocie, škoricu alebo kakao.

  6,00 € Bežná cena 6,90 €

  Granola je bezlepková s obsahom BIO ovsených vločiek, ďatľami, mandľami, kokosom, banánmi, karob a medom. Je zdrojom energie, ktorý potrebujete počas celého dňa.

   
  7,00 € Bežná cena 8,10 €

  Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

   
  6,50 € Bežná cena 7,20 €
     

  Kvalitný čaj vám pomôže upokojiť sa po náročnom dni plnom stresu. Dostaňte sa do pohody a vychutnajte si osviežujúci spánok. Prebúdzajte sa ráno s novou dávkou energie. Sypaný čaj Good Night vám v tom zaručene pomôže.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €
     

  S pomocou sypaného čaju GOOD MORNING môžete každé ráno začínať produktívnejšie a vrhnúť sa do svojich denných aktivít naplno. Výnimočná kombinácia biologicky aktívnych látok pomáha organizmu.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €

  Ovocný čaj BERRY FRUIT dokáže vyhovieť svojou chuťou i najväčším kritikom a zároveň prináša pre telo množstvo antioxidantov a vitamínov.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €
     

  Sypaný čaj Slim je vyrobený z kvalitných ingrediencií, ktoré vám prinesú lákavú vôňu a príjemnú chuť. Doplňte ho správnym pohybom a stravou a na vašej ceste za zdravím už nebudú existovať žiadne prekážky.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €

  Kolagén má v oblasti výživy množstvo prívlastkov, ktoré dokonale vystihujú jeho podstatnú úlohu v ľudskom tele. Jedným z nich je i pomenovanie bielkovina mladosti. Prečo je to tak? Kolagén je bielkovina, ktorá je v našom tele zodpovedná za udržanie nádhernej a pevnej pokožky, zdravých šliach a kĺbov. Po 25. roku života však začína syntéza kolagénu v našom organizme pomaly klesať. Objavia sa prvé vrásky a bolesti kĺbov. Vtedy je pravý čas siahnuť po overenom spoločníkovi v podobe Collagen Complex.

   
  44,00 € Bežná cena 49,00 €

  Na zdravie našich kĺbov má vplyv množstvo faktorov. Vek, životný štýl i fyzická aktivita sa podpisujú na ich celkovej štruktúre. Jednou zo základných častí kĺbov je chrupavka obaľujúca kĺbové hlavice. Znižuje trenie a zároveň tlmí dopady. Chrupavka je nevyhnutnou súčasťou kĺbov, ale po čase dochádza k jej degradácii a stenčovaniu, na ktorom sa podpisuje i vysoká fyzická aktivita.

  42,00 € Bežná cena 47,00 €

  Zdravá výživa stojí na troch hlavných zdrojoch živín: proteínoch, tukoch a sacharidoch. Ich dostatočné zastúpenie v strave nás každý deň posúva k pokoreniu našich cieľov. Každá z nich je kľúčová pre fungovanie imunity, trávenia či hormonálneho systému. S rastúcou mierou fyzickej aktivity však stúpajú i naše nároky na množstvo proteínov v našej strave.

  12,50 € Bežná cena 14,00 €
  Zdravá výživa stojí na troch hlavných zdrojoch živín: proteínoch, tukoch a sacharidoch. Ich dostatočné zastúpenie v strave nás každý deň posúva k pokoreniu našich cieľov. Každá z nich je kľúčová pre fungovanie imunity, trávenia či hormonálneho systému. S rastúcou mierou fyzickej aktivity však stúpajú i naše nároky na množstvo proteínov v našej strave.
  12,50 € Bežná cena 14,00 €

  Vysoké percento telesného tuku už dnes nie je považované za estetický problém. Vieme, že so sebou nesie množstvo zdravotných komplikácií, ktoré sa nemusia objaviť hneď, ale stále číhajú niekde v zálohe. Snaha schudnúť nadbytočný tuk nemusí byť vždy korunovaná úspechom. Hrá v nej úlohu množstvo faktorov od bazálneho metabolizmu, miery fyzickej aktivity až po úroveň stresu, ktorá sa v našom živote aktuálne vyskytuje.

  13,00 € Bežná cena 15,00 €

  Výhodné balenie imunita zázvor obsahuje tieto produkty:

  • Med so zázvorom 250g
  • Ginger shot 200ml
  • Propolis tinktúra 25ml
  • Včelí peľ 160g
  23,00 € Bežná cena 26,00 €

  Výhodné balenie proteínové combo obsahuje tieto produkty:

  • Arašidové maslo s proteínom 400g
  • Kukuričná kaša NATURAL 500g
  14,00 € Bežná cena 15,60 €

  Výhodné balenie arašidove maslo s medom (3 rôzne druhy) obsahuje tieto produkty:

  • Arašidové maslo čokoládové s medom 400g
  • Arašidové maslo s kokosom a medom 400g
  • Arašidové maslo s medom 400g
  18,40 € Bežná cena 20,70 €
  Výhodné balenie medové combo obsahuje tieto produkty:
  • Agátový med 700g
  • Lesný medovicový med 700g
  • Lipový med 700g
  24,80 € Bežná cena 27,30 €
  Výhodné balenie sirupové combo obsahuje tieto produkty:
  • Sirup arónia s vitamínom C 540ml
  • Sirup bazový 540ml
  • Sirup levanduľový 540ml
  21,60 € Bežná cena 24,30 €

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov