Vážime si vaše zdravie

KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Arašidové maslo

Arašidové maslo

Arašidové maslo sa podáva ako nátierka na chlieb, hrianky, sušienky, ovocie alebo sa používa aj na výrobu sendvičov. Využíva sa tiež v mnohých raňajkách a zákuskoch, ako sú napríklad smoothies, palacinky, sušienky, alebo croissanty. Má vysoký podiel tuku a je aj bohaté na vitamíny E a H. Naše arašidové maslá obsahuhujú iba 100% arašidy, ktoré pražíme bez hnedej šupky, aby vynikla ich chuť.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Predaj bude čoskoro spustený!

  Arašidové maslo s medom je výborným zdrojom zdravých prírodných bielkovín, sacharidov a tukov. Je vyrobené zo 100% arašidov s výbornou chuťou a pridaním toho najkvalitnejšieho medu.

   

  6,90 €

  Arašidové maslo čokoládové s medom obsahuje len to najkvalitnejšie kakao, ktoré  je dnes považované za veľmi silný antioxidant, ale aj na vitamíny bohatý včelí med MOJMEDIK a 100% BIO arašidový olej lisovaný za studena.

   

  6,90 €
   

  Arašidové maslo s kokosom a medom si vás získa príjemnou konzistenciou,  chuťou 100% BIO kokosu a arašidov, ktoré sú pražené bez hnedej šupky.

   
  6,90 €

  Arašidové maslo čokoládové s proteínom je práve to, čo potrebujete - lahodná pochúťka, ktorá je navyše aj zdravá. Čisté arašidy, ktoré pražíme bez hnedej šupky, aby sme dosiahli skutočnú chuť arašidov a poriadnu dávku bielkovín zo srvátkového 80% proteínového izolátu.

   
   
  8,40 €

  Čokoladová orieškovo medová nátierka je zdravou alternatívou k známej lieskovoorieškovej nátierke. Na rozdiel od nej je naša čokoládová nátierka  vyrobená z pravých lieskových orieškov. Neobsahuje žiadny palmový olej či stabilizátory a preto si ju môžeš vychutnať bez výčitiek.

  9,90 €

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov