KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Limonády s medom

Limonády s medom

Mellos sú prírodné limonády vyrábané remeselným spôsobom, kde každá fľaša obsahuje charakteristickú kombináciu byliniek a sladkého kvetového medu. Lokálne dostupné aj exotické, rôzne prírodné bylinky a plody spojené do nekonvenčných kombinácií, ktoré sú ukotvené kvetovým medom priamo od miestnych včelárov.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Predaj bude čoskoro spustený!

  Ginger shot - MOJMEDIK je jedinečné spojenie zázvorovej šťavy z BIO zázvoru, práveho slovenského medu a 100% prírodnej citrónovej šťavy. Očarí vás chuťou a doplní dávkou vítamínov na podporu vašej imunity.

  8,90 €

  Ak si skôr potrpíš na kyslejšie a údernejšie chute, limonáda Mellos zázvor & citrón predstavuje tú najvhodnejšiu voľbu.

   
  2,40 €

  Borievka & chilli tvoria temperamentné duo, ktoré ťa od prvého dúška vtiahne do svojho živelného sveta. Výrazná a tradičná chuť borievky s jej očistnými vlastnosťami, v kombinácií s divokou chilli, ktorú mierne krotí sladký kvetový med, tvoria na jazyku búrlivú chuť, vhodnú pre zvedavých a odvážnych degustátorov.

   
  2,40 €

  Ak hľadáš zdroj energie pre náročné mozgové aktivity, Mellos natural energy ťa zaručene nakopne.

   
   
  2,40 €

  Tymián a mäta, bylinky s výraznou a nezameniteľnou vôňou, sú srdcom tejto limonády. Aj keď sa s tymiánom častejšie stretneš pri varení, než pri príprave nápojov, jeho účinky ostávajú rovnaké. Jeho silné antispetické vlastnosti pomáhajú hubiť baktérie, prečistiť pľúca a tiež ti dodá vitamíny na posilnenie imunity.

  2,40 €

  Kvety a lupene, romantická potyčka ruže a ibišteku. Kvetnatá esencia tohto Mellos páru sa navzájom dopĺňa v medovom objatí a vytvára tak jemnú a nežnú chuť.

  2,40 €

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov