KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Med

Med

Sladkú hmotu, ktorú včeličky vyrábajú z nektáru kvitnúcich rastlín alebo medovice na listoch a ihličí stromov, nazývame med. Pre jeho priaznivé účinky ho naši predkovia používali ako súčasť liečby rôznych ochorení dýchacích ciest, trávenia, žalúdočných problémov, detoxikácii, posilňovania imunity a prevencii voči prechladnutiu. Kvalitný med MOJMEDIK obsahuje rôzne vitamíny, stopové prvky, minerálne látky, enzýmy, ale aj organické kyseliny, antioxidanty a aminokyseliny.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Predaj bude čoskoro spustený!

  Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

     
  9,40 €

  Lipový med patrí medzi  najlepšie a najhodnotnejšie medy. Vzniká z nektáru lipy malolistej, má lahodnú, príjemnú chuť a voňavú arómu lipového kvetu. Lipový med je veľmi ľahko stráviteľný vďaka svojmu pôvodu a obsahu prírodných látok. Podobne ako agátový med, kryštalizuje pomaly.

     
  8,70 €

  Lesný medovicový med patrí medzi vzácnejšie druhy medov. Prevažne má tento med červenohnedú, tmavohnedú alebo niekedy až úplne čiernu farbu s ľahkým odtieňom zelenej. Jeho chuť je rôzna a závisí od pôvodu medovice.

  9,90 €

  Med a škorica sa nám už od nepamäti spája s vôňou Vianoc. Jemná a zároveň korenistá dokáže zohriať aj počas najchladnejších dní, kedy za oknom vládne zima a mráz.

  8,40 €

  Med so zázvorom dokáže vyliečiť mnohé choroby a je pomocou aj pri zraneniach. Už v dávnych časoch považovali Číňania za jeden zo svojich všeliekov zázvor, ktorý sa preslávil svojimi zázračnými účinkami na ľudské zdravie. Je naozaj veľmi málo liekov a zvlášť z prírodnej lekárne, ktoré zaberajú na široké spektrum ochorení.

   
  8,40 €

  Med s pistáciami vám dodá energiu počas celého dňa a vyživí vás až po končeky prstov. Prečo je to tak? Pretože pistácie sú veľmi významný zdroj vitamínu B, ktorý sa stará o správne fungovanie metabolizmu i orgánov či nervovej sústavy.

  7,50 € Bežná cena 8,40 €

  Včelí peľ je častokrát nazývaný aj ako prírodný všeliek na všetky choroby. Peľ je označovaný ako najväčší antioxidant, ktorý sa nachádza v prírode. Antioxidanty spomaľujú vývoj mnohých chronických ochorení.

   
  6,80 €

  Propolisová tinktúra je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používa na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

  4,80 €
  Výhodné balenie medové combo obsahuje tieto produkty:
  • Agátový med 700g
  • Lesný medovicový med 700g
  • Lipový med 700g
  24,80 € Bežná cena 27,30 €

  Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

   
  23,70 € Bežná cena 26,10 €

  Lipový med  patrí medzi  najlepšie a najhodnotnejšie medy. Vzniká z nektáru lipy malolistej, má lahodnú, príjemnú chuť a voňavú arómu lipového kvetu. Lipový med je veľmi ľahko stráviteľný, vďaka svojmu pôvodu a obsahu prírodných látok.

   
  23,70 € Bežná cena 26,10 €

  Lesný medovicový med patrí medzi vzácnejšie druhy medov. Prevažne má tento med červenohnedú, tmavohnedú alebo niekedy až úplne čiernu farbu s ľahkým odtieňom zelenej. Jeho chuť je rôzna a závisí od pôvodu medovice.

   
  27,00 € Bežná cena 29,70 €

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov