KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Sypaný čaj

Sypaný čaj

Tešíme sa, až si vychutnáte naše sypané čaje. Veríme, že vás presvedčíme, že kvalitné ingrediencie dokážu vždy dosiahnuť skvelú chuť i bez krkolomných zákrut chémie. Na pomoc sme si zavolali čistú prírodu a čerpali sme priamo z jej síl. Výsledkom sú produkty, ktoré sa vyznačujú čistou lahodnou chuťou. Doprajte si pravý čaj, ktorého sila vzišla z pravých byliniek a ovocia.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Predaj bude čoskoro spustený!
     

  Kvalitný čaj vám pomôže upokojiť sa po náročnom dni plnom stresu. Dostaňte sa do pohody a vychutnajte si osviežujúci spánok. Prebúdzajte sa ráno s novou dávkou energie. Sypaný čaj Good Night vám v tom zaručene pomôže.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €
     

  S pomocou sypaného čaju GOOD MORNING môžete každé ráno začínať produktívnejšie a vrhnúť sa do svojich denných aktivít naplno. Výnimočná kombinácia biologicky aktívnych látok pomáha organizmu.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €

  Ovocný čaj BERRY FRUIT dokáže vyhovieť svojou chuťou i najväčším kritikom a zároveň prináša pre telo množstvo antioxidantov a vitamínov.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €
     

  Sypaný čaj Slim je vyrobený z kvalitných ingrediencií, ktoré vám prinesú lákavú vôňu a príjemnú chuť. Doplňte ho správnym pohybom a stravou a na vašej ceste za zdravím už nebudú existovať žiadne prekážky.

   
  4,20 € Bežná cena 4,90 €
   

  Sypaný čaj Citrus and Mint predstavuje kombináciu kvalitných ingrediencií, ktorá vás dokáže osviežiť počas letných mesiacov alebo povzbudiť v chladnom období. Doprajte si skvelý čaj s prémiovým zložením.

     

  Tento produkt je momentálne VYPREDANÝ, ale v čo najbližšej dobe sa ho budeme snažiť doskladniť.

  4,90 €

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov