Med s kakaom - MOJMEDIK 250g

V kombinácii s kvalitným medom získavaným šetrným hospodárstvom vytvára kakao veľmi silného protivníka bežným čokoládovým nátierkam. Našu nátierku si môžete vychutnať samotnú či v spojení s palacinkami alebo krehkým toastom.

Využijte ponuku výhodneného balenia medov Triple pack

O produkte

Váha / Objem 250g
Zloženie 94% kvetový med, 6% holandské kakao
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

MED S KAKAOM

KVETOVÝ MED S HOLANDSKÝM KAKAOM

Kto by nepoznal lahodné čokoládové nátierky, ktoré sa so železnou pravidelnosťou objavujú na pultoch obchodov. Odoláva sa im veľmi ťažko a vek nehrá v tomto ohľade vôbec žiadnu úlohu.

Krémová a lahodná chuť, ktorú nechávajú na jazyku je jednoducho neodolateľná, ale zloženie a množstvo prídavných látok, ktoré obsahujú, je pre náš organizmus obrovskou záťažou, s ktorou musí bojovať.

Napriek tomu však existuje alternatíva, ktorá v sebe kombinuje lahodnú chuť kakaa s liečivými účinkami kvalitného medu. Vytvára tak nielen výbornú alternatívu k čokoládovým nátierkam ale tiež účinného bojovníka proti prechladnutiu či dráždivému kašľu.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

KVETOVÝ MED
S HOLANDSKÝM KAKAOM

PÔSOBIACI BLAHODARNE NA NÁŠ ORGANIZMUS

Kakao si získava svojich priaznivcov už dlhé storočia. Nie je obdivované len kvôli svojej neodolateľnej chuti, ale aj vďaka množstvu látok pôsobiacich blahodarne na náš organizmus.

Kakao predstavuje účinnú zbraň proti vzniku a rozvinutiu cukrovky, pretože pôsobí proti rýchlemu kolísaniu hladiny cukru v krvi.

Termínom super-potravina sa neoznačuje kakao len tak pre nič za nič. Obsahuje účinný kokteil približne 300 pre zdravie prospešných látok, ktoré sa dokážu vysporiadať aj s vysokým krvným tlakom, ktorého neliečený stav môže viesť až k vzniku a rozvoju kardiovaskulárnych ochorení, ktoré v dnešnej dobe trápia viac ako polovicu svetovej populácie.

Po dlhom a náročnom dni máme vo zvyku siahnuť po niečom chutnom a zároveň sladkom. Niet sa, čo diviť, veď podráždený nervový systém potrebuje doplniť palivo.

STOPOVÉ PRVKY A AMINOKYSELINY

Ako to však urobiť účinne a bez vysokého príjmu nezdravých sladkostí? Siahnite po dobrote s obsahom kvalitného kakaa, ktoré upokojí nervový systém a veľmi účinne pôsobí aj na nervozitu a stavy úzkosti. Ak pred sebou máte ešte pracovné povinnosti, majte na pamäti, že kakao vám pomôže sa lepšie sústrediť. A bonus na záver? Kakao je známe aj ako prírodné afrodiziakum.

V kombinácii s kvalitným medom získavaným šetrným hospodárstvom vytvára kakao veľmi silného protivníka bežným čokoládovým nátierkam. Našu nátierku si môžete vychutnať samotnú či v spojení s palacinkami alebo krehkým toastom. Predstavivosti a vašej chuti sa medze nekladú a my veríme, že kvalitný med s kakaom z prírodných surovín vášmu telu prinesie množstvo benefitov.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Súvisiace produkty

Už v dávnych časoch považovali Číňania za jeden zo svojich všeliekov zázvor, ktorý sa preslávil svojimi zázračnými účinkami na ľudské zdravie. Je naozaj veľmi málo liekov a zvlášť z prírodnej lekárne, ktoré zaberajú na široké spektrum ochorení. Zázvor dokáže vyliečiť mnohé choroby a je pomocou aj pri zraneniach.

MED SO ŠKORICOU Vôňa škorice sa nám už od nepamäti spája s vôňou Vianoc. Jemná a zároveň korenistá dokáže zohriať aj počas najchladnejších dní, kedy za oknom vládne zima a mráz. Spojenie medu a škorice dokáže nadchnúť aj toho najnáročnejšieho labužníka, ktorý má pocit, že už ochutnal všetko na svete a nič ho nedokáže prekvapiť.

MED S PISTÁCIAMI Med s pistáciami Vám dodá energiu počas celého dňa a vyživí Vás až po končeky prstov. Prečo je to tak? Pretože pistácie sú veľmi významný zdroj vitamínu B, ktorý sa stará o správne fungovanie metabolizmu i orgánov či nervovej sústavy.

Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Med kvetový Med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Propolis je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používajú na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

Agátový med Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Lesný medovicový med Medovicový med patrí medzi vzácnejšie druhy medov. Prevažne má tento med červenohnedú, tmavohnedú alebo niekedy až úplne čiernu farbu s ľahkým odtieňom zelenej. Jeho chuť je rôzna a závisí od pôvodu medovice.

Lipový med Patrí medzi  najlepšie a najhodnotnejšie medy. Vzniká z nektáru lipy malolistej má lahodnú, príjemnú chuť a voňavú arómu lipového kvetu. Lipový med je veľmi ľahko stráviteľný, vďaka svojmu pôvodu a obsahu prírodných látok. Podobne ako agátový med kryštalizuje pomaly .

Top