Med kvetový 250g - MOJMEDIK

4,50 € S DPH

Dodanie: 1 až 3 dni

Med kvetový

Med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Využijte ponuku výhodneného balenia medov Triple pack

O produkte

Váha / Objem 800g
Zloženie 100% prírodný slovenský kvetový med
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

MED KVETOVÝ - 100% VČELÍ MED

Med k nám patrí už od samých začiatkov našej civilizácie. Nie je len zlatým sladidlom, vďaka ktorému môžeme vykúzliť mnoho sladkých dobrôt v našich kuchyniach, ale obsahuje aj množstvo blahodarných a liečivých látok.

Kvetový med je jedným z druhov medu, ktorý pochádza z kvetov a liečivých bylín rastúcich na lúkach, poliach i horských stráňach.

Kvetový med sa vyznačuje hnedastou až svetle zlatou farbou a kombinuje neodolateľnú chuť a liečivé vlastnosti, ktoré z neho robia veľmi účinného bojovníka proti mnohých chorobám, ktoré nás trápia nielen počas sychravých jesenných dní.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

MED KVETOVÝ - 100% VČELÍ MED

MÁ SCHOPNOSŤ ÚČINNE BOJOVAŤ S BAKTÉRIAMI

Je starým, známym a rokmi overeným receptom používať na bolesti hrdla lyžicu kvalitného kvetového medu. Už nejeden z nás sa presvedčil o tom, že lyžica tohto zázraku dokáže s boľavých hrdlom zatočiť oveľa účinnejšie a rýchlejšie ako celá rada voľne dostupných liekov v našich lekárňach.

Prečo je tomu tak? Kvetový med a med samotný má veľmi silné antiseptické účinky a preto baktérie pri strete s ním nemajú v podstate žiadnu šancu. Na jeho účinky sa spolieha nejedna domácnosť.

Kardiovaskulárne ochorenia sú jedným z ochorení, ktoré najčastejšie postihuje našu populáciu. Sú zákerné a objavujú sa veľmi náhle. Najúčinnejším krokom proti ich vzniku a rozvoju je prevencia.

Vedeli ste však, že kvalitný med z kvetov predstavuje jednu z najúčinnejších možností ako sa kardiovaskulárnym ochoreniam vyhnúť?

STOPOVÉ PRVKY A AMINOKYSELINY

Jeho pravidelná konzumácia upokojuje organizmus a znižuje stres, ktorému sme každodenne vystavovaní. Ak túžite po lepšom a pokojnejšom spánku rozhodne nebude voľba medu ako sladidla krokom vedľa.

Mnoho ľudí sa pri konzumácii medu obáva jeho účinku na ich líniu či trávenie. Faktom však ostáva, že med nielenže na trávenie pôsobí veľmi dobre, pretože ho dokáže upokojiť a má pozitívne účinky aj na orgány tráviaceho traktu, ale navyše obsahuje aj zdroj cenných sacharidov, ktoré pri správnej a vyváženej konzumácii môžu človeku len pomôcť. Jeho účinky však oceníte aj pri poruchách krvotvorby, vysokom krvnom tlaku či poruchách tráviaceho traktu.

Častou obavou je cukornatosť medu. Ešte stále prevláda názor, že med, ktorý rýchlo cukornatie je nekvalitný, avšak opak je pravdou. Najkvalitnejšie medy sú známe svojim rýchlym cukornatením, ktoré je spôsobené vysokým obsahom cukrov. Ak však potrebujete med tekutý, nie je nič jednoduchšie ako ho roztopiť vo vodnom kúpeli.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

mojmedik-logo.png

KVETOVÝ MED 3 x 250g

ZVÝHODNENÉ BALENIE TRIPLE PACK

Kvetový med sa vyznačuje hnedastou až svetle zlatou farbou a kombinuje neodolateľnú chuť a liečivé vlastnosti, ktoré z neho robia veľmi účinného bojovníka proti mnohých chorobám, ktoré nás trápia nielen počas sychravých jesenných dní.

Objaviť viac

Súvisiace produkty

Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

5,40 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

22,80 € Pred zľavou 26,25 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Agátový med Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Lesný medovicový med Medovicový med patrí medzi vzácnejšie druhy medov. Prevažne má tento med červenohnedú, tmavohnedú alebo niekedy až úplne čiernu farbu s ľahkým odtieňom zelenej. Jeho chuť je rôzna a závisí od pôvodu medovice.

9,30 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Lipový med Patrí medzi  najlepšie a najhodnotnejšie medy. Vzniká z nektáru lipy malolistej má lahodnú, príjemnú chuť a voňavú arómu lipového kvetu. Lipový med je veľmi ľahko stráviteľný, vďaka svojmu pôvodu a obsahu prírodných látok. Podobne ako agátový med kryštalizuje pomaly .

7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Propolisová tinktúra Propolis je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používa na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

4,80 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Včelí peľ  Včelí peľ je častokrát nazývaný aj ako prírodný všeliek na všetky choroby. Peľ je označovaný ako najväčší antioxidant, ktorý sa nachádza v prírode. Antioxidanty spomaľujú vývoj mnohých chronických ochorení.  

3,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

GINGER SHOT Ginger shot - MOJMEDIK je jedinečné spojenie zázvorovej šťavy z BIO zázvoru, práveho slovenského medu a 100% prírodnej citrónovej šťavy. Ginger shot -MOJMEDIK vás očarí chuťou a doplní dávkou vítamínov na podporu vašej imunity.

7,80 € Pred zľavou 9,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Top