MOJMEDIK Medovina klasická 0,75L

Medovina je nápoj vysokej kvality a jemne sladkej chuti, ktorý je vhodné podávať ako aperitív či relaxačný nápoj. Jej farba je do vysokej miery variabilná a z pravidla sa medzi rôznymi výrobcami líši, avšak jedna značka medoviny by si mala stále zachovávať rovnakú farbu a chuť.

O produkte

Obsah alkoholu 13%
Váha / Objem 0,75l
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

KLASICKÁ MEDOVINA

Jemný nápoj s iskrivou chuťou, ktorý pohladí vaše zmysly a prinesie dávku radosti chuťovým pohárikom. Reč je o medovine, ktorá je ľudstvu známa už stovky rokov. Jej neobyčajnú chuť okúsili už staré civilizácie. Gréci, Rimania či Kelti vedeli chuť medoviny oceniť už veľmi dávno. Prečo si ju teda nedopriať i teraz?

Medovina je nápoj, ktorý sa vyrába z medu procesom kvasenia. Obsah alkoholu v medovine sa pohybuje v rozmedzí 12 až 14% a svojou jemnou chuťou okúzlila už nejedného nadšenca nápojov plnej chuti. Na výrobu medoviny sa používajú kultúry vínnych kvasiniek, ktoré pomáhajú dotiahnuť celý proces do absolútnej dokonalosti a vytvoriť dokonalý zážitok.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

KLASICKÁ MEDOVINA

Naša medovina sa vyrába z prvotriednych surovín, za ktorých kvalitu ručíme. Med pochádza len od nášho včelára, ktorý do svojho remesla vkladá celú svoju dušu. Neochudobňujeme chuť našej medoviny umelo pridanými prísadami alebo farbivami, pretože vieme, že príroda a kvalitné ingrediencie prinesú produktu tú najlepšiu chuť. Zároveň sa snažíme, aby pitie našej medoviny bolo absolútnym zážitkom pre každého.

Medovina sa dnes používa ako prípitok, ale jej chuť si môžete vychutnať i počas rodinných osláv či stretnutí s priateľmi. Našej medovine právom patrí miesto na vašom stole a budeme šťastní, ak budeme mať možnosť byť súčasťou vášho rodinného kruhu prostredníctvom výrobku, do ktorého sme vložili tradíciu, kvalitu a veľkoleposť.

Top