MOJMEDIK Medovina BARRIQUE 0,75L

Medovina je nápoj vysokej kvality a jemne sladkej chuti, ktorý je vhodné podávať ako aperitív či relaxačný nápoj. Jej farba je do vysokej miery variabilná a z pravidla sa medzi rôznymi výrobcami líši, avšak jedna značka medoviny by si mala stále zachovávať rovnakú farbu a chuť.

O produkte

Obsah alkoholu 13%
Váha / Objem 0,75l
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

BARRIQUE MEDOVINA

Predpokladá sa, že medovina je najstarším alkoholickým nápojom sveta. Med a malá pomoc od kvasiniek mohli skvasiť už pred miliónmi rokov a človek ich objavil len čírou náhodou. Kto vie aká bola v skutočnosti pravda? Na druhej strane, pri výrobe našich nápojov nenechávame miesto pre náhodu a naša Medovina Barrique je toho jasným dôkazom. Prémiový produkt bol vytvorený z tých najlepších medov a dozrieval v barriquových sudoch pre dosiahnutie tej najlahodnejšej chuti, aká bola stvorená.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

BARRIQUE MEDOVINA

Barrique medovina je vytvorená z kvalitného a dokonale voňavého medu, ktorý získavame priamo od nášho včelára. Veríme, že len kvalitné suroviny a poctivá práca dokážu priniesť očakávaný výsledok, ktorý vyčarí iskrivú chuť na vašom jazyku.

Doprajte si jedinečné pohladenie od dokonale vyvážených chutí, ktoré vznikli spojením kvalitných surovín. Jemné tóny medu sú v medovine BARRIQUE doplnené chuťou vanilky a vytvárajú tak skutočnú harmóniu. Naša medovina vám s radosťou bude robiť spoločnosť počas rodinných osláv či stretnutí a okorení chvíle, ktoré trávite spolu. Siahnite po niečom, čo je nadčasové, kvalitné a najmä slovenské. Pri našich výrobkoch nerobíme kompromisy, spoliehame sa len na prírodu.

Top