KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Náš príbeh

„Med sto chorôb lieči a tisícom predchádza.“

Presne toto hlása staré príslovie, ktoré je dnes ešte viac nadčasové, ako kedykoľvek predtým. Rozhodli sme sa preto prepojiť našu lásku k včelárstvu so záujmom o zdravý životný štýl a na váš stôl vám prinášame produkty, ktoré vynikajú nielen svojou lahodnou chuťou, ale aj blahodarnými účinkami na vaše zdravie.

medy

Kto sme?

Včeláreniu sa venujeme už niekoľko rokov. Veríme v silu prírody a považujeme za naše poslanie vyrábať produkty, ktoré sú práve s prírodou v dokonalej harmónii. 

V oblasti včelárstva sa neustále vzdelávame a nepretržite pracujeme na zdokonaľovaní našich výrobných procesov. Pri našej práci, ktorú milujeme, vychádzame z časom overených tradícií, no zároveň sa zaujímame o najnovšie trendy. 

Náš med a ostatné produkty na podporu imunity či pre dokonalé raňajky vyrábame podľa najprísnejších štandardov a s cieľom vytvoriť produkty tej najvyššej kvality. 

Radi sa staneme vaším včelárstvom, ktoré vám bude pravidelne prinášať produkty, na ktorých kvalitu i chuť sa môžete spoľahnúť. 

Untitled design

Čo nájdete v našej ponuke?

Neustále sa snažíme napredovať a vymýšľať pre vás produkty, ktoré by oslovili ako bežného spotrebiteľa, tak aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

V našej ponuke preto nájdete širokú ponuku produktov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Ponúkame vám lahodné medy štandardné – medovicový, agátový, lipový, ale aj špeciálne ochutené – med so škoricou, so zázvorom i s pistáciami. 

Našimi sladkými medmi sladíme aj naše ďalšie produkty – napríklad arašidové maslá či sirupy. 

Okrem toho u nás nájdete aj lahodné raňajkové kaše, čokolády, orechy či čaje – jednoducho všetko pre dokonalé ráno so zdravými raňajkami. 

Špeciálnou kategóriou sú výživové doplnky, ktoré potešia nielen športovcov, ale aj všetkých ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl. 

Untitled design-2

Kde vznikajú naše produkty?

Naše včielky sa nachádzajú v oblasti Gemera a Štúrova, kde majú v krásnom a čistom prostredí priam dokonalé podmienky na produkciu toho najlahodnejšieho medu. 

Z neho následne vyrábame poctivé slovenské výrobky, ktoré vynikajú nielen svojou chuťou, ale rovnako tak aj svojou kvalitou. 

Budeme radi, ak vyskúšate liečivé účinky nášho medu, peľu či propolisovej tinktúry, či ochutnáte naše lahodné kaše, maslá, sirupy, čokolády, čaje alebo výživové doplnky. 

Naďalej budeme robiť všetko pre to, aby sme vás presvedčili o tom, že zdravie môže chutiť naozaj sladko. 

Vaši zanietení včelári Ondrej a Ľubo