KORONAVÍRUS: NAKUPUJTE CEZ E-SHOP BEZ OBMEDZENIA ! Podrobnejšie informácie tu.

Náš príbeh

Hovorí sa, že život nie je med lízať. My sme sa však med predsa len rozhodli do nášho života priniesť a postaviť na ňom produkty, ktoré dokážu poskytnúť potešenie maškrtným jazýčkom i benefity pre organizmus a naše celkové zdravie. Veríme, že v mede sa ukrýva obrovská sila, ktorá dokáže podporiť fungovanie nášho tela a priniesť nám množstvo výhod.

Naše medy pochádzajú výlučne zo Slovenska. Vyznačujú sa skvelou kvalitou aj obdivuhodným obsahom prírodných zdraviu prospešných látok. Do našich produktov sme ukryli silu tých najlepších ingrediencií. To však rozhodne nie je všetko, čo môžeme v našich medoch a ostatých dobrotách ponúknuť.

Sila prírody

Už naše staré mamy používali med na liečenie mnohých zdravotných neduhov – od bolesti hrdla až po zápaly. My sme sa rozhodli priniesť ich znalosti ešte o kúsok ďalej a začali sme objavovať zázračné účinky rozdielnych druhov medu, ktoré dnes môžete na našich stránkach objaviť.

Dávame si záležať na tom, aby myšlienky, ktoré vkladáme do našich produktov, prenikli až k vám. Veríme na čistú silu prírody, ktorá nepotrebuje na svoje vylepšenie chemické prísady, palmový olej alebo krkolomné názvy zlúčenín vylepšujúcich chuť či predlžujúcich trvácnosť.

Našou vierou je, že príroda, ktorá sa ukrýva v mede, si zaslúži byť objavená taká, aká je. Nepotrebuje k tomu nič viac, pretože s každou chemickou látkou, s každou ďalšou umelou prísadou by sme len oslabili účinky, ktoré sa prirodzene v mede a ďalších prírodných ingredienciách nachádzajú.

Spôsob výroby

Dôležité totiž nie je len to, čo do jednotlivých fliaš ukryjeme, ale i to, akým spôsobom to urobíme. Nechceme, aby vyšla nazmar jediná prospešná látka, a preto sa zameriavame na poctivú, rokmi preverenú a kvalitnú remeselnú výrobu. Veríme, že len týmto spôsobom je možné dosiahnuť prémiovú chuť našich produktov a zároveň zabezpečiť prospešnosť pre organizmus. Tešíme sa, až naše produkty ochutnáte a presvedčíte sa, že to najlepšie pochádza zo srdca slovenskej prírody, ktorá nás ešte vždy dokáže prekvapiť.