MOJMEDIK Med s pistáciami 250g

6,45 € S DPH

-1,95 €

8,40 €

Dodanie: 1 až 3 dni

Med s pistáciami Vám dodá energiu počas celého dňa a vyživí Vás až po končeky prstov. Prečo je to tak? Pretože pistácie sú veľmi významný zdroj vitamínu B, ktorý sa stará o správne fungovanie metabolizmu i orgánov či nervovej sústavy.

Využijte ponuku výhodneného balenia medov Triple pack

O produkte

Váha / Objem 250g
Zloženie 96% kvetový med, 4% RAW pistácie
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

MED S PISTÁCIEMI

PRÉMIOVÝ PRODUKT ZO 100% MEDU A PISTÁCII

Malé oriešky so zeleným nádychom v tvrdej škrupine sú známe každému milovníkovi, ktorý si vie vychutnať nezameniteľnú chuť pistácií. Ich tvrdá škrupina skrýva mnohé tajomstvá a mnohé benefity, ktoré sa v spojení s prvotriednym medom ešte znásobili a vytvárajú prvotriedny koktail, ktorý pohladí nielen chuťové bunky, ale aj upevní zdravie.

Pistácie, ktoré používame v našich výrobkoch sú v RAW kvalite, čo znamená, že procesom praženia v nich neboli zničené všetky zdraviu prospešné látky, ako sú vitamíny či aminokyseliny.

Med s pistáciami Vám dodá energiu počas celého dňa a vyživí Vás až po končeky prstov. Prečo je to tak? Pretože pistácie sú veľmi významný zdroj vitamínu B, ktorý sa stará o správne fungovanie metabolizmu i orgánov či nervovej sústavy.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

MED S PISTÁCIEMI

Je to tiež jeden z dôvodov, prečo sa odporúča konzumácia pistácií ak máte náročné zamestnanie či prechádzate náročným obdobím. Okrem vitamínu B sú pistácie zdrojom vitamínov A a E, ktoré sú známymi a veľmi silnými antioxidantmi. Vďaka ich obsahu pistácie spomaľujú priebeh starnutia a udržiavajú pokožku krásne vyživenú a napnutú.

Ak budete hľadať ďalšie benefity malých chutných orieškov nájdete ich obrovské množstvo od zmierňovania priebehu cukrovky až po budovanie hmoty dlhých i krátkych kostí. To všetko zvládajú pistácie vďaka vysokému obsahu minerálnych prvkov ako napríklad mangán či aminokyselín ako arginín.

Vďaka vysokej kvalite RAW sa v procese spracovania tieto látky neničia a preto pistácie, ktoré sa používajú na výrobu a prípravu pistáciového medu obsahujú všetky dôležité látky, ktoré vám pomôžu udržať sa v dobrej kondícii a cítiť sa dobre vo svojom vlastnom tele.

VÝBORNÝ CHUŤOVÝ ZÁŽITOK

V spojení s kvalitným kvetovým medom a kvalitných pistácií s vysokým podielom aktívnych látok vzniká med výbornej kvality, ktorý sa stane vašim verným spoločníkom.

Táto pochúťka Vám nezaručí len výborný chuťový zážitok, ale vďaka nej doplníte telu dôležité vitamíny, minerály i stopové prvky, ktoré organizmus využíva na stavbu enzýmov dôležitých pre správne fungovanie tela. Výrobok pozostáva len zo surovín najvyššej kvality a nie sú do neho pridávané žiadne umelé konzervanty, farbivá či soli.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

MED S PISTÁCIAMI 3 x 250g

ZVÝHODNENÉ BALENIE TRIPLE PACK

Malé oriešky so zeleným nádychom v tvrdej škrupine sú známe každému milovníkovi, ktorý si vie vychutnať nezameniteľnú chuť pistácií.

Objaviť viac

Med sa oddávna považuje za vynikajúci prostriedok k zlepšovaniu celkového zdravotného stavu, predĺženiu života, obnoveniu síl a liečbe rôznych ochorení. O mede sa tvrdí, že zachováva mladosť a čulosť.

Med má ojedinelé vlastnosti: konzistenciu, farbu, vôňu a chuť. Obsahuje stopové prvky i vitamíny, vďaka ktorým je veľmi užitočný.

V mede bol objavený fosfor, železo, horčík, vápnik, chlór, meď, síra, olovo a ďalšie prvky. Skoro všetci lekári zastávajú názor, že tmavý med obsahuje viac minerálnych látok. Med je jedným z produktov najbohatších na stopové prvky - vďaka tomu ho možno užívať v prípadoch, kedy je vhodné liečiť ochorenie stopovými prvkami.

Vitamíny

Med obsahuje i niektoré vitamíny. Pri výskumoch boli v mede objavené nasledujúce vitamíny: B1, B2, B3, B5, E, K, C a karotén. V mede sa nachádzajú i biogénne stimulátory, ktoré stimulujú životnú činnosť organizmu. Pri klinických testoch boli odhalené látky, ktoré stimulujú rast buniek.

Med používaný v našich produktoch je výhradne zo včelích fariem Slovenska a Čiech.

Súvisiace produkty

V kombinácii s kvalitným medom získavaným šetrným hospodárstvom vytvára kakao veľmi silného protivníka bežným čokoládovým nátierkam. Našu nátierku si môžete vychutnať samotnú či v spojení s palacinkami alebo krehkým toastom.

6,45 € 8,40 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Už v dávnych časoch považovali Číňania za jeden zo svojich všeliekov zázvor, ktorý sa preslávil svojimi zázračnými účinkami na ľudské zdravie. Je naozaj veľmi málo liekov a zvlášť z prírodnej lekárne, ktoré zaberajú na široké spektrum ochorení. Zázvor dokáže vyliečiť mnohé choroby a je pomocou aj pri zraneniach.

6,45 € 8,40 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Vôňa škorice sa nám už od nepamäti spája s vôňou Vianoc. Jemná a zároveň korenistá dokáže zohriať aj počas najchladnejších dní, kedy za oknom vládne zima a mráz. Spojenie medu a škorice dokáže nadchnúť aj toho najnáročnejšieho labužníka, ktorý má pocit, že už ochutnal všetko na svete a nič ho nedokáže prekvapiť.

6,45 € 8,40 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Propolis je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používajú na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

15,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

27,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Top