SIRUP BAZOVÝ 540ml - MOJMEDIK

Znížená cena
MÔJSIRUP BAZOVÝ

6,60 € S DPH

-0,60 €

Pred zľavou 7,20 €

Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup bazový

bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

O produkte

Váha / Objem 540ml
Zloženie Med, voda, kvety bazy čiernej, citrónová šťava
Vyrobené na Slovensko
Vlastnosti Skladovať na suchom a tmavom mieste, chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení spotrebovať do 14 dní.
Iné informácie Zakalenie nie je na závadu a je spôsobené macerátom z bazy čiernej a citrónovou šťavou z čerstvo odšťavených citrónov.

Viac informácií

SIRUP BAZOVÝ

Baza patrila v mnohých kultúrach k uctievaným kvetom. Už starí Kelti verili, že jej kvety sú symbolom dobra a zdravia a patrili medzi rastliny, ktoré uctievali. Baza bola tiež symbolom brány do podsvetia a spájala sa s mnohými obradnými a pohrebnými rituálmi. Dnes vieme, že baza je naozaj magický strom a to už len kvôli obsahu účinných látok, ktoré sa v nej nachádzajú. Je účinným a bohatým zdrojom nielen antioxidantov ale i vitamínov skupiny B, vitamínu A a C. Kvety bazy nám pomáhaj očisťovať náš organizmus od nahromadených toxínov a uvoľňovať zadržiavané tekutiny. Ak vás trápi dna či reuma, bazový sirup pripravený z jej kvetov bude pre vás skvelým pomocníkom. Zároveň je však i výbornou prevenciou proti obom závažným ochoreniam. Okrem toho pomáha baza i pri problémoch s krvným tlakom, ktorý účinne znižuje, a prispieva tak ku zdraviu cievnej sústavy.

Bazu sme v našej edícii sirupov môj sirup dali dohromady s kvalitným medom Môjmedík, macesom a šťavy z citrónov. Nechali sme si záležať na tom, aby sa v našom výrobku vyskytovali len tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré vám prinesú nielen pôžitok z nadpozemskej chute ale zároveň budú skvelým bojovníkom s ochoreniami a zároveň budú pôsobiť i ako účinná prevencia.

Sirup bazový s medom bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ. Jeho využitie nemusíte objaviť len pri príprave nápojov ale i pri príprave vašich starých rodinných receptov. Je presne taký, ako si pamätáme z nášho detstva – ukrýva v sebe totiž čistú a zdravú prírodnú silu.

MÔJSIRUP PRÍBEH

Sirupy patria do našich kuchýň už veľmi dlhý čas. Staré mamy ich pripravovali z tých najkvalitnejších surovín, ktoré nazberali, a bolo nesmierne príjemné vychutnať si osviežujúci nápoj počas horúcich letných prázdnin. Postupom času, keď už naše staré mamy so svojimi čarovnými rukami tieto poklady nepripravovali, sme si zvykli spoliehať sa na sirupy, ktoré kúpime v obchodných reťazcoch. Vždy im však niečo podstatné chýbalo a nápoj z nich pripravený nikdy nevyvolal v nás to, čo zo sirupov, ktoré sme poznali. Chýbala im láska? Osobitosť? Preto sme sa rozhodli vytvoriť radu sirupov, ktorá by nám dokonale priblížila naše detstvo a pomohla objaviť i našim deťom to, čo sme poznali my.

Naše sirupy z rady môj sirup sú vytvorené z najkvalitnejších surovín, pri ktorých výbere sme si nechali skutočne záležať. Bolo pre nás dôležité staviť na ich kvalitu, pretože veríme, že len z nich môže vzniknúť osobitý produkt plný lásky a skvelej chute. Tak sa zrodili sirupy z výnimočnej bazy, voňavej levandule i sladučkých jahôd. Ich benefity objavíte nielen pri príprave nápojov ale i pri pečení a príprave domácich dobrôt.

Zaujíma vás, čo rada môj sirup ukrýva? Obsahujú len prírodné suroviny, pretože mi neveríme na prídavok umelej chémie. Veríme však na kvalitný med, maces a citrónovú šťavu zo skutočných citrónov. Med pochádza od našich včelárov a je 100% prírodný a chutný. Len ten si totiž zachováva vysoký obsah biologicky aktívnych látok a dokáže spoľahlivo zatočiť s ochoreniami i ako prevencia pred nimi. Ak vaša voľba padne na radu Môjsirup, rozhodne neoľutujete. Zabalené v jednej sklenenej fľaši vám pošleme zdravie, chuť i dokonalú arómu – presne ako sme si to pamätali kedysi.

Je pre nás dôležité, aby si naše výrobky vychutnali malí i veľkí a priniesli im radosť zo spoločného tvorenia. Nemusíte ich použiť len pri príprave nápojov ale i pri rodinných receptoch alebo naopak popustiť uzdu svojej fantázii a experimentovať. Edícia Môjsirup je vytvorená pre každého, kto si vie vychutnať plnú chuť bazy, levandule či jahôd ale zároveň mu záleží na tom, aby svoj organizmus zásoboval biologicky aktívnymi látkami, ktoré nielen liečia ale zároveň predstavujú i účinnú prevenciu pred chronickými i akútnymi ochoreniami.

Výživové údaje na 100 ml
Energetická hodnota 1035 kJ / 247 kcal
Tuky < 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g
Sacharidy 61 g
z toho cukry 59 g
Bielkoviny < 0,5 g
Soľ < 0,01 g
Výživové hodnoty vypočítané na základe priemerných výživových údajov.

Súvisiace produkty

Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup jahodový jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

SIRUP LEVANDUĽOVÝ vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Vôňa levandule dokáže účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

6,60 € Pred zľavou 7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Levanduľa je fialovou kráľovnou, ktorá vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Naša doba je plná stresu a tak sa niet čo diviť, že sa u nás často dostavujú problémy so spánkom a koncentráciou. Vôňa levandule dokáže však účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

22,80 € Pred zľavou 26,25 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup Arónia s vitamínom C   Skutočne výnimočný SIRUP ARÓNIA, v ktorom nájdete najkvalitnejšie bobule ARÓNIE vBIO kvalite a pravý Slovenský med, ktorý sme doplnili ešte o vitamín C.

8,70 € Pred zľavou 9,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

GINGER SHOT Ginger shot - MOJMEDIK je jedinečné spojenie zázvorovej šťavy z BIO zázvoru, práveho slovenského medu a 100% prírodnej citrónovej šťavy. Ginger shot -MOJMEDIK vás očarí chuťou a doplní dávkou vítamínov na podporu vašej imunity.

7,80 € Pred zľavou 9,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Top