SIRUP JAHODOVÝ 540ml - MOJMEDIK

7,20 € S DPH

Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup jahodový

jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

O produkte

Váha / Objem 540ml
Zloženie Med, Jahody, voda, citrónová šťava
Vyrobené na Slovensko
Vlastnosti Skladovať na suchom a tmavom mieste, chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení spotrebovať do 14 dní.
Iné informácie Zakalenie nie je na závadu a je spôsobené dužinou jahôd, citrónovou šťavou z čerstvo odšťavených citrónov

Viac informácií

SIRUP JAHODOVÝ

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie. Obsahujú vysoký obsah draslíka a horčíka, ktoré sa zapájajú do funkcie nervových dráh a pomáhajú udržať ich zdravý a pravidelný chod. Zároveň vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínu C sú veľmi účinnými bojovníkmi proti predčasnému starnutiu, ktoré je v mnohých prípadoch spôsobené oxidačným stresom, ktorému sme vystavený neustále. Nesmieme zabúdať ani na ich perfektné účinky v prevencii proti malígnym ochoreniam či ako podpora pre zdravé trávenie.

A na čo vôbec nesmieme zabudnúť je ich dokonalá, sladká a plná chuť, pre ktorú jahody zbožňujeme. Tie najlepšie boli vždy odtrhnuté na záhrade u starej mamy, ktorá sa o ne s láskou starala. Boli voňavé a mali úplne inú chuť ako tie, na ktoré sme boli zvyknutí na pultoch obchodných domov. Z toho dôvodu sme sa snažili do nášho sirupu Môjsirup jahodový dosadiť tie najlepšie a najvoňavejšie jahody, ktoré by celú chuť len posilnili. Zároveň im vo fľaši robí spoločnosť med, maces a kvalitná 100% šťava z citrónov, ktorá dáva nášmu skvelému jahodovému sirupu výslednú bodku.

Nechajte sa zlákať našim jahodovým sirupom, ktorý vás presvedčí o svojej kvalite a jedinečnej chuti, ktorú ukrýva. Doprajte si z neho výborný nápoj v horúcom dni alebo jeho silu využite pri pečení voňavých rodinných zákuskov. Voľba je len na vás a predstavivosti sa medze nekladú. Preto sme o fľaše uzavreli nielen silu jahôd ale silu celej prírody.

MÔJSIRUP PRÍBEH

Sirupy patria do našich kuchýň už veľmi dlhý čas. Staré mamy ich pripravovali z tých najkvalitnejších surovín, ktoré nazberali, a bolo nesmierne príjemné vychutnať si osviežujúci nápoj počas horúcich letných prázdnin. Postupom času, keď už naše staré mamy so svojimi čarovnými rukami tieto poklady nepripravovali, sme si zvykli spoliehať sa na sirupy, ktoré kúpime v obchodných reťazcoch. Vždy im však niečo podstatné chýbalo a nápoj z nich pripravený nikdy nevyvolal v nás to, čo zo sirupov, ktoré sme poznali. Chýbala im láska? Osobitosť? Preto sme sa rozhodli vytvoriť radu sirupov, ktorá by nám dokonale priblížila naše detstvo a pomohla objaviť i našim deťom to, čo sme poznali my.

Naše sirupy z rady môj sirup sú vytvorené z najkvalitnejších surovín, pri ktorých výbere sme si nechali skutočne záležať. Bolo pre nás dôležité staviť na ich kvalitu, pretože veríme, že len z nich môže vzniknúť osobitý produkt plný lásky a skvelej chute. Tak sa zrodili sirupy z výnimočnej bazy, voňavej levandule i sladučkých jahôd. Ich benefity objavíte nielen pri príprave nápojov ale i pri pečení a príprave domácich dobrôt.

Zaujíma vás, čo rada môj sirup ukrýva? Obsahujú len prírodné suroviny, pretože mi neveríme na prídavok umelej chémie. Veríme však na kvalitný med, maces a citrónovú šťavu zo skutočných citrónov. Med pochádza od našich včelárov a je 100% prírodný a chutný. Len ten si totiž zachováva vysoký obsah biologicky aktívnych látok a dokáže spoľahlivo zatočiť s ochoreniami i ako prevencia pred nimi. Ak vaša voľba padne na radu Môjsirup, rozhodne neoľutujete. Zabalené v jednej sklenenej fľaši vám pošleme zdravie, chuť i dokonalú arómu – presne ako sme si to pamätali kedysi.

Je pre nás dôležité, aby si naše výrobky vychutnali malí i veľkí a priniesli im radosť zo spoločného tvorenia. Nemusíte ich použiť len pri príprave nápojov ale i pri rodinných receptoch alebo naopak popustiť uzdu svojej fantázii a experimentovať. Edícia Môjsirup je vytvorená pre každého, kto si vie vychutnať plnú chuť bazy, levandule či jahôd ale zároveň mu záleží na tom, aby svoj organizmus zásoboval biologicky aktívnymi látkami, ktoré nielen liečia ale zároveň predstavujú i účinnú prevenciu pred chronickými i akútnymi ochoreniami.

Výživové údaje na 100 ml
Energetická hodnota 1037 kJ / 248 kcal
Tuky < 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g
Sacharidy 59 g
z toho cukry 58 g
Bielkoviny 0,7 g
Soľ < 0,01 g
Výživové hodnoty vypočítané na základe priemerných výživových údajov.

Súvisiace produkty

Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

6,60 € Pred zľavou 7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

SIRUP LEVANDUĽOVÝ vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Vôňa levandule dokáže účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

6,60 € Pred zľavou 7,20 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Levanduľa je fialovou kráľovnou, ktorá vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Naša doba je plná stresu a tak sa niet čo diviť, že sa u nás často dostavujú problémy so spánkom a koncentráciou. Vôňa levandule dokáže však účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

18,60 € Pred zľavou 21,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

22,80 € Pred zľavou 26,25 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Sirup Arónia s vitamínom C   Skutočne výnimočný SIRUP ARÓNIA, v ktorom nájdete najkvalitnejšie bobule ARÓNIE vBIO kvalite a pravý Slovenský med, ktorý sme doplnili ešte o vitamín C.

8,70 € Pred zľavou 9,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

GINGER SHOT Ginger shot - MOJMEDIK je jedinečné spojenie zázvorovej šťavy z BIO zázvoru, práveho slovenského medu a 100% prírodnej citrónovej šťavy. Ginger shot -MOJMEDIK vás očarí chuťou a doplní dávkou vítamínov na podporu vašej imunity.

7,80 € Pred zľavou 9,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Top