MOJMEDIK Čokoládová tyčinka s medovo pistáciovou plnkou Triple pack

Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť, ktorá sa rozlieva v ústach a poskytuje pocit potešenia a radosti. Často si čokoládu doprajeme len tak pre potešenie, inokedy zas po mimoriadne ťažkom a náročnom dni.

Využijte ponuku výhodneného balenia medov Triple pack

O produkte

Váha / Objem 3x33g

Viac informácií

ČOKOLÁDOVÁ TYČINKA S MEDOVO PISTÁCIOVOU PLNKOU

Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť, ktorá sa rozlieva v ústach a poskytuje pocit potešenia a radosti. Často si čokoládu doprajeme len tak pre potešenie, inokedy zas po mimoriadne ťažkom a náročnom dni. Správny milovník čokolády nikdy neostane len pri jedinom druhu a pokúsi sa vyskúšať mnohé, kým nájde tú, ktorú bude zbožňovať.

A preto vám prinášame čokoládovú novinku, ktorá v sebe ukrýva tú najlepšiu 61% taliansku čokoládu, pistácie a med. Toto spojenie poteší chuťové poháriky nejedného milovníka a sme presvedčení o tom, že neostanete len pri jenom kúsku pochúťky, ktorá je jednoducho neodolateľná a získa si srdia malých i veľkých.

Čokoládová tyčinka s medovo-pistáciovou náplňou. Obsah kakaovej sušiny najmenej 61%.

Zloženie: horká čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, prírodná vanilka, emulgátor: sójový lecitín).

Náplň 50%: agátový med 85%, 100% pistáciová pasta 14%, raw pistáciové oriešky <1%.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť

ÚČINKY ČOKOLÁDY NA ORGANIZMUS

Často pri konzumácii čokolády máme pocit výčitiek, avšak zabúdame na to, aké blahodarné účinky má čokoláda na náš organizmus.

Zabúdame na úžasné povzbudzujúce účinky aj na upokojenie fyzického i psychického vypätia, ktoré často cítime po náročnom dni plnom stresu a neľahkých situácií. Kvalitná čokoláda ma navyše výborné účinky na pleť a zabúdať by sa nemalo ani na podporu imunitného systému, ktorý nás chráni pred nákazami a ochoreniami.

ZNAMENITÁ ČOKOLÁDOVÁ NÁPLŇ

V našej čokoládovej tyčinke objavíte nielen znamenitú čokoládu ale aj lahodnú náplň z pistácií a medu. Pistácie sú bohaté na nenasýtené mastné kysliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravé srdce a cievy. Med zas účinne bojuje proti bakteriálnym ochoreniam horných dýchacích ciest, ktoré v tomto období útočia na každom rohu a je potrebné sa pred nimi účinne chrániť. To všetko objavíte v jednom kúsku lahodnej maškrty, ktorou sa necháte zlákať.

Pri svojich výrobkoch kladieme veľký dôraz na kvalitu toho, čo svojim zákazníkom ponúkame a preto sa zameriavame na výber surovín najvyššej kvality. Ponúkame len kvalitné výrobky z kvalitných surovín, ktoré majú na organizmus výborné účinky a pomáhajú ho chrániť.Súvisiace produkty

Krémová a lahodná chuť, ktorú nechávajú na jazyku je jednoducho neodolateľná, ale zloženie a množstvo prídavných látok, ktoré obsahujú, je pre náš organizmus obrovskou záťažou, s ktorou musí bojovať.

Spojenie liečivého zázvoru a prémiového medu vytvára kombináciu, ktorá je nabitou zbraňou proti baktériám a ochoreniam, ktoré spôsobujú. Samotný zázvor je však veľmi účinným pomocníkom v boji proti horúčke, angíne, nádche či chrípke.

Ak si nechávate záležať na svojej postave a je pre vás dôležité správne stravovanie, mali by ste vedieť, že škorica podporuje metabolizmus a vo výraznej miere pomáha pri chudnutí. Spomalený metabolizmus je jedným z najväčších problémov, ktorá trápi našu populáciu a práve škorica je jedným z účinných bojovníkov proti nemu.

Táto pochúťka Vám nezaručí len výborný chuťový zážitok, ale vďaka nej doplníte telu dôležité vitamíny, minerály i stopové prvky, ktoré organizmus využíva na stavbu enzýmov dôležitých pre správne fungovanie tela. Výrobok pozostáva len zo surovín najvyššej kvality a nie sú do neho pridávané žiadne umelé konzervanty, farbivá či soli.

Krémová a lahodná chuť, ktorú nechávajú na jazyku je jednoducho neodolateľná, ale zloženie a množstvo prídavných látok, ktoré obsahujú, je pre náš organizmus obrovskou záťažou, s ktorou musí bojovať.

KVETOVÝ MED Kvetový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

AGÁTOVÝ MED Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Arašidové maslo čokoládové   obsahujúce len to najkvalitnejšie kakao, ktoré je dnes považované za veľmi silný antioxidant, ale aj na vitamíny bohatý včelí med MOJMEDIK a 100% BIO arašidový olej lisovaný za studena.

Čokoládovo orieškovo medová nátierka je zdravou alternatívou k známej lieskovoorieškovej nátierke. Na rozdiel od nej je však vyrobená z pravých lieskových orieškov. Neobsahuje žiadny palmový olej či stabilizátory, a preto si ju môžeš vychutnať bez výčitiek.

Arašidové maslo s kokosom a medom si vás získa príjemnou konzistenciou,  chuťou 100% BIO kokosu a arašidov.

ARAŠIDOVÉ MASLO S MEDOM 3x400g Arašidové maslo s medom je výborným zdrojom zdravých prírodných bielkovín, sacharidov a tukov. Je vyrobené zo 100% arašidov s výbornou chuťou a pridaním toho najkvalitnejšieho medu.

Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

Levanduľa je fialovou kráľovnou, ktorá vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Naša doba je plná stresu a tak sa niet čo diviť, že sa u nás často dostavujú problémy so spánkom a koncentráciou. Vôňa levandule dokáže však účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

Propolis je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používajú na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

Top