Kvetový med 3 x 250g Triple pack - MOJMEDIK

Zľava
MOJMEDIK Kvetový med 3 x 250g Triple pack

KVETOVÝ MED

Kvetový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

O produkte

Váha / Objem 800g
Zloženie 100% prírodný slovenský kvetový med
Krajina pôvodu suroviny: Slovensko
Vyrobené na Slovensko

Viac informácií

KVETOVÝ MED - 100% VČELÍ MED

Med k nám patrí už od samých začiatkov našej civilizácie. Nie je len zlatým sladidlom, vďaka ktorému môžeme vykúzliť mnoho sladkých dobrôt v našich kuchyniach, ale obsahuje aj množstvo blahodarných a liečivých látok.

Kvetový med je jedným z druhov medu, ktorý pochádza z kvetov a liečivých bylín rastúcich na lúkach, poliach i horských stráňach.

Kvetový med sa vyznačuje hnedastou až svetle zlatou farbou a kombinuje neodolateľnú chuť a liečivé vlastnosti, ktoré z neho robia veľmi účinného bojovníka proti mnohých chorobám, ktoré nás trápia nielen počas sychravých jesenných dní.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

KVETOVÝ MED - 100% VČELÍ MED

MÁ SCHOPNOSŤ ÚČINNE BOJOVAŤ S BAKTÉRIAMI

Je starým, známym a rokmi overeným receptom používať na bolesti hrdla lyžicu kvalitného kvetového medu. Už nejeden z nás sa presvedčil o tom, že lyžica tohto zázraku dokáže s boľavých hrdlom zatočiť oveľa účinnejšie a rýchlejšie ako celá rada voľne dostupných liekov v našich lekárňach.

Prečo je tomu tak? Kvetový med a med samotný má veľmi silné antiseptické účinky a preto baktérie pri strete s ním nemajú v podstate žiadnu šancu. Na jeho účinky sa spolieha nejedna domácnosť.

Kardiovaskulárne ochorenia sú jedným z ochorení, ktoré najčastejšie postihuje našu populáciu. Sú zákerné a objavujú sa veľmi náhle. Najúčinnejším krokom proti ich vzniku a rozvoju je prevencia.

Vedeli ste však, že kvalitný med z kvetov predstavuje jednu z najúčinnejších možností ako sa kardiovaskulárnym ochoreniam vyhnúť?

STOPOVÉ PRVKY A AMINOKYSELINY

Jeho pravidelná konzumácia upokojuje organizmus a znižuje stres, ktorému sme každodenne vystavovaní. Ak túžite po lepšom a pokojnejšom spánku rozhodne nebude voľba medu ako sladidla krokom vedľa.

Mnoho ľudí sa pri konzumácii medu obáva jeho účinku na ich líniu či trávenie. Faktom však ostáva, že med nielenže na trávenie pôsobí veľmi dobre, pretože ho dokáže upokojiť a má pozitívne účinky aj na orgány tráviaceho traktu, ale navyše obsahuje aj zdroj cenných sacharidov, ktoré pri správnej a vyváženej konzumácii môžu človeku len pomôcť. Jeho účinky však oceníte aj pri poruchách krvotvorby, vysokom krvnom tlaku či poruchách tráviaceho traktu.

Častou obavou je cukornatosť medu. Ešte stále prevláda názor, že med, ktorý rýchlo cukornatie je nekvalitný, avšak opak je pravdou. Najkvalitnejšie medy sú známe svojim rýchlym cukornatením, ktoré je spôsobené vysokým obsahom cukrov. Ak však potrebujete med tekutý, nie je nič jednoduchšie ako ho roztopiť vo vodnom kúpeli.

Jemný med harmonickej a lahodnej chuti

Súvisiace produkty

Krémová a lahodná chuť, ktorú nechávajú na jazyku je jednoducho neodolateľná, ale zloženie a množstvo prídavných látok, ktoré obsahujú, je pre náš organizmus obrovskou záťažou, s ktorou musí bojovať.

Spojenie liečivého zázvoru a prémiového medu vytvára kombináciu, ktorá je nabitou zbraňou proti baktériám a ochoreniam, ktoré spôsobujú. Samotný zázvor je však veľmi účinným pomocníkom v boji proti horúčke, angíne, nádche či chrípke.

Ak si nechávate záležať na svojej postave a je pre vás dôležité správne stravovanie, mali by ste vedieť, že škorica podporuje metabolizmus a vo výraznej miere pomáha pri chudnutí. Spomalený metabolizmus je jedným z najväčších problémov, ktorá trápi našu populáciu a práve škorica je jedným z účinných bojovníkov proti nemu.

Táto pochúťka Vám nezaručí len výborný chuťový zážitok, ale vďaka nej doplníte telu dôležité vitamíny, minerály i stopové prvky, ktoré organizmus využíva na stavbu enzýmov dôležitých pre správne fungovanie tela. Výrobok pozostáva len zo surovín najvyššej kvality a nie sú do neho pridávané žiadne umelé konzervanty, farbivá či soli.

Krémová a lahodná chuť, ktorú nechávajú na jazyku je jednoducho neodolateľná, ale zloženie a množstvo prídavných látok, ktoré obsahujú, je pre náš organizmus obrovskou záťažou, s ktorou musí bojovať.

Kto by nemiloval čokoládu? Sladká a lahodná chuť, ktorá sa rozlieva v ústach a poskytuje pocit potešenia a radosti. Často si čokoládu doprajeme len tak pre potešenie, inokedy zas po mimoriadne ťažkom a náročnom dni.

AGÁTOVÝ MED Agátový med patrí medzi jeden z najobľúbenejších druhov medu. Jeho široká obľuba pramení z jeho mimoriadne jemnej chuti, ktorou sa vyznačuje a robí z neho ideálneho kandidáta na použitie v pečení či na prípravu nápojov.

Arašidové maslo čokoládové   obsahujúce len to najkvalitnejšie kakao, ktoré je dnes považované za veľmi silný antioxidant, ale aj na vitamíny bohatý včelí med MOJMEDIK a 100% BIO arašidový olej lisovaný za studena.

Čokoládovo orieškovo medová nátierka je zdravou alternatívou k známej lieskovoorieškovej nátierke. Na rozdiel od nej je však vyrobená z pravých lieskových orieškov. Neobsahuje žiadny palmový olej či stabilizátory, a preto si ju môžeš vychutnať bez výčitiek.

Arašidové maslo s kokosom a medom si vás získa príjemnou konzistenciou,  chuťou 100% BIO kokosu a arašidov.

ARAŠIDOVÉ MASLO S MEDOM 3x400g Arašidové maslo s medom je výborným zdrojom zdravých prírodných bielkovín, sacharidov a tukov. Je vyrobené zo 100% arašidov s výbornou chuťou a pridaním toho najkvalitnejšieho medu.

Sirup bazový bol vytvorený tak, aby jeho chuť vedeli oceniť malí i veľkí a jeho pitie ich spoločne spájalo na rodinných oslavách i počas voľných chvíľ.

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

Levanduľa je fialovou kráľovnou, ktorá vyniká svojimi nadprirodzenými schopnosťami. Naša doba je plná stresu a tak sa niet čo diviť, že sa u nás často dostavujú problémy so spánkom a koncentráciou. Vôňa levandule dokáže však účinne upokojiť nervovú sústavu a priniesť nám tak zaslúžený oddych.

Jahody patria medzi najobľúbenejšie bobuľové ovocie v našich končinách. Sú nielen mimoriadne chutné ale vďaka vysokému podielu biologicky aktívnych látok ako sú antioxidanty, vitamíny či minerály i nesmierne prospešné pre naše zdravie.

Propolis je prírodné liečivo s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Propolisová tinktúra sa používajú na zmiernenie stavov ako sú zápaly, ochorenia vírusového pôvodu, vredy, ľahké popáleniny a obareniny. Priaznivo pôsobí na srdce a znižuje riziko šedého zákalu.

Top